Půjčky bez registru a zástavy mají různé podoby

V dnešní době není nic neobvyklého, když má člověk záznam v registru dlužníků. Stačí se opozdit se splátkami, zapomenout na složenku či nepřebrat si poštu. Pak při žádosti o půjčku v bance zjistíte, že jste neprošli kontrolou registrů a na bankovní půjčku ani část půjček nebankovních nedosáhnete. U některých nebankovních půjček na vyšší částky je po vás vyžadována záruka v podobě zástavy nemovitosti, kterou však nemáte. Vyřešte situaci rychle a bez komplikací – zažádejte si o půjčku bez registru a zástavy.

Pokud přemýšlíte o řešení v podobě rychlé půjčky, nečekejte a vyplňte formulář. Není složitý a je sestavený tak, že vás celou žádostí bez problémů provede. Jeho vyplnění zvládnete i bez množství dokladů a dokumentů, uvádíte jen informace o sobě a nepotřebujete žádná potvrzení. Pak už zbývá jen vyčkat na posouzení žádosti, které proběhne obratem, a vy se výsledek dozvíte za několik minut.

Výplata dohodnuté částky se zbytečně neprotahuje – ihned po vyhodnocení a schválení budou finance poukázány na vámi uvedený účet, takže můžete začít okamžitě čerpat.

Komu jsou určeny půjčky bez registru a zástavy

Půjčky bez registru a zástavy patří k nejprůchodnějším půjčkám, schváleny jsou tedy většině žadatelů. Mnohdy se totiž může stát, že opomenete zaplatit účet, opozdíte se se splátkami a ani se nedozvíte, že máte záznam v registru dlužníků. Pak je šance na získání bankovní půjčky nulová a velmi nízká u některých druhů nebankovních půjček.  Pro takové jedince jsou výhodné právě půjčky bez registru, které na tyto prohřešky neberou zřetel. Požádáte-li však o vyšší částku, může se stát, že po vás bude požadována zástava. Většinou je vyžadována zástava nemovitosti, kterou budete za půjčku ručit. Máte-li však zájem o nižší finanční obnos, je pro vás řešením třeba SMS půjčka ihned nebo půjčka na směnku, které jsou jak bez registru, tak bez zástavy.

Jednou z možností je i půjčka na směnku

Velmi oblíbeným produktem je také půjčka na směnku. Její výhodou je okamžité schválení, jednoduché vyřízení a peníze okamžitě. Je zde nutné osobní jednání, není však potřeba ručitel či zástava a většinou se neřeší ani registry dlužníků. Půjčky bez registru a zástavy nevyžadují obvyklé papírování, není nutno prokazovat příjmy, neplatí se žádné poplatky předem a celý proces vedoucí ke schválení půjčky je rychlé a maximálně snadné. Vždy se dá se najít vhodné řešení tíživé situace a je možno nastavit individuální podmínky.

Žádejte pomocí SMS, telefonicky či online

Ze způsobů žádosti o půjčku si můžete vybrat ten, který vám nejvíce vyhovuje. Málokdo rád sjednává půjčky na pobočkách nebo při schůzkách se zástupci poskytovatelů, většina zájemců dává přednost telefonickému kontaktu, sjednání online nebo prostřednictví SMS zprávy. SMS půjčka ihned je oblíbená, protože většina zájemců vlastní mobilní telefon a uvítá možnost žádat kdykoli a v jakékoli situaci tím nejjednodušším způsobem – formou SMS zprávy.